Owłosienie na męskiej twarzy jest czymś absolutnie naturalnym i występuje właściwie u każdego pana. Różnice związane są przede wszystkim z jego wyglądem. Niemal identycznie sytuacja wygląda, jeśli chodzi o to, co konkretni panowie lubią. Niektórzy zapuszczają różne formy brody, inni zdecydowanie wolą golić się każdego dnia i mieć całkowicie gładką skórę. Najpopularniejsze jest stosowanie różnego rodzaju golarek oraz trymerów w pielęgnacji morskiego zarostu. Wielu Panów nie zdaje sobie sprawy, że wymodelowanie zarostu można trwale osiągnąć dzięki laserowej depilacji twarzy.

Zastosowanie depilacji laserowej daje możliwość zarówno całkowitego, jak i częściowego pozbycia się włosków z twarzy. Jeśli zdecydujemy się na laserową depilację brody, zyskujemy możliwość jej trwałego i estetycznego wymodelowania. Jednocześnie pozbywamy się włosków, które znajdują się poza pożądaną linią.

Laser Vectus to przede wszystkim rozwiązanie o wysokim stopniu skuteczności. Zastosowane w nim ultranowoczesne technologie dają możliwość pozbycia się w czasie zaplanowanej serii spotkań aż 95% niechcianego owłosienia. Pozostałe 5% uwidacznia się w ciągu roku, gdyż w czasie gdy wykonywaliśmy zabiegi, nie były one w fazie wzrostu. Aby je skutecznie usunąć, wystarczy poddanie się zaledwie jednemu zabiegowi przypominającemu.

Istotnym elementem jest również wysoki poziom komfortu dla pacjenta w czasie zabiegu i jego bezbolesność. Osiągnąć to udało się dzięki zastosowaniu specjalnej nakładki chłodzącej – Advanced Contact Cooling, która przez cały zabieg chroni skórę przed nieprzyjemnymi doznaniami. Oprócz tego zabieg jest bezpieczny dzięki takim technologią jak czytnik aktywnej melaniny Skintel oraz technologia fototermolizy selektywnej.

Czemu warto przeprowadzić laserową depilację twarzy?

 

  1. Twój zarost już zawsze będzie wyglądał idealnie – koniec z męczącym wyrównywaniem linii na własną rękę.
  1. Możesz zapomnieć o codziennym goleniu się.
  1. Znika problem podrażnień po goleniu.