Istotnym problemem dla wielu Panów jest obfite owłosienie występujące w obrębie pleców. Część panów nie zwraca uwagi na tę część swojego ciała, bo włoski są jasne, cienkie i stosunkowo rzadkie. Jednak u niektórych z nich występują gęste, mocne, grube i ciemne. Wówczas podejmują oni próby walki z nimi i ich trwałego usuwania z zastosowaniem najróżniejszych dostępnych metod.

Najczęściej na pierwszy ogień idzie klasyczne golenie, depilacja z zastosowaniem plastrów z woskiem do użytku domowego lub depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym. Takie postępowanie zwykle nie wiąże się z osiągnięciem zadowolenia. Dochodzi do powstawania silnych podrażnień, usunięte takimi metodami włoski odrastają w sposób nierównomierny, skóra staje się nieprzyjemna w dotyku, a włoski ostre. Oprócz tego samodzielne usunięcie owłosienia z pleców jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe, dlatego najczęściej konieczna jest pomoc drugiej osoby lub wizyta w gabinecie kosmetycznym.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest depilacja laserowa. Przeprowadzenie serii zabiegów pozwala na trwałe i skuteczne wyeliminowanie niechcianego owłosienia. Dzięki temu na dobre zapominamy o pieczeniu, swędzeniu, bólu czy podrażnieniach. Jak również nie musimy już pamiętać o regularnym pozbywaniu się włosków.

Laser Vectus jest nowoczesną aparaturą, która wyróżnia się wysokim poziomem skuteczności działania. W czasie zaleconej przez specjalistę serii zabiegów usuwamy na dobre aż 95% niechcianych włosków. Pozostaje zaledwie 5%, które nie były w fazie wzrostu. Pojawią się w ciągu roku, wówczas zaleca się wykonanie jednego spotkania przypominającego, które pozwoli nam cieszyć się z pełnej skuteczności zabiegu.

Nowoczesną aparaturę Vectus można określić jako wysoce skuteczną, bezpieczną i komfortową dla pacjenta. Wysoki poziom skuteczności osiągnięty został dzięki zastosowaniu takich technologi jak: Photon Recycling, dzięki któremu odbite światło wykorzystywane jest ponownie, czytnik melaniny Skintel, który odpowiednio dobiera parametry zabiegu w czasie rzeczywistym oraz technologia fototermolizy selektywnej, która sprawia, że zabieg jest w pełni precyzyjny i nie powoduje uszkodzeń w otaczających tkankach, a jedynie trafia w źródło problemu, czyli same włoski.

Bezpieczeństwo z kolei zapewnione jest dzięki technologii fototermolizy selektywnej oraz czytnika Skintel, które wpływają na wysoki poziom precyzji przeprowadzanych zabiegów. Wiele osób obawia się, że laserowe usuwanie owłosienia będzie bolesne, jednak w przypadku lasera Vectus nie ma się czego obawiać, gdyż urządzenie wyposażone zostało w specjalną nakładkę chłodzącą, która nieustannie oddziałuje na skórę, usuwają dyskomfort i ból -Advanced Contact Cooling.

Czym wyróżnia się laserowa depilacja pleców?

 

  1. Pojawiające się nieestetyczne włosy na plecach już nigdy nie zepsują Ci wypoczynku na plaży.
  1. Zniknie potrzeba stałego kontrolowania czy już należy wykonać kolejny zabieg depilacji.
  1. Zniknie problem wrastających włosków i zapalenia mieszków włosowych.
  1. Nie będziesz musiał już nigdy poddawać się bolesnym zabiegom depilacji.
  1. Podrażnienia, pieczenie czy swędzenie po zabiegu przejdą do historii.