Depilacja miejsc intymnych nastręcza wiele problemów. Przede wszystkim stosunkowo trudno na własną rękę pozbyć się wszystkich znajdujących się w tych lokalizacjach włosków, a po drugie skóra jest tutaj wybitnie delikatna, przez co musimy się liczyć z silnymi podrażnieniami, pieczeniem, świądem czy też bólem. Zdecydowanie najwięcej kobiet decyduje się na usuwanie zbędnego owłosienia z tych rejonów za pomocą klasycznej maszynki do golenia, depilatora, domowych plastrów z woskiem lub też poprzez zabieg u kosmetyczki z zastosowaniem wosku. Każdy z tych zabiegów jest jednak wysoce nieprzyjemny, a nawet bolesny.

Nie bez znaczenia pozostaje tu problem zapalenia mieszków włosowych oraz wrastających włosków. W tej okolicy ciała są one powszechne. Bielizna, która najczęściej ciasno przylega do ciała, uniemożliwia włoskom wydostawanie się ponad powierzchnię skóry, w konsekwencji dochodzi do ich zawijania się pod nią i tworzenia charakterystycznych czarnych punktów na skórze. W dłuższej perspektywie może to doprowadzić do rozwoju stanu zapalnego czy nadkażenia bakteryjnego. Na skórze pojawiają się wówczas ropne wypryski, które stanowią dla Pań duży dyskomfort, jak również są problematyczne i silnie krępujące.

Depilacja laserowa w obrębie miejsc intymnych stanowi najlepsze rozwiązanie, gwarantujące uniknięcie wszystkich tych uciążliwych problemów. Dzięki zastosowaniu lasera Vectus zyskujemy możliwość szybkiego, trwałego i skutecznego pozbycia się niechcianego owłosienia. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które zwyczajnie pragną zapomnieć o problemie zbędnych włosków, ale również może ono zostać zlecone przez dermatologa, jeśli borykamy się z wrastającymi włoskami lub zapaleniem mieszków włosowych.

Zabieg laserem Vectus pozwala na skuteczne i co najważniejsze trwałe pozbycie się 95% zbędnego owłosienia w czasie serii zabiegów. Pozostałe 5% to włoski, które uwidocznią się w ciągu roku po zakończeniu zabiegów, gdyż w ich trakcie nie były w stanie wzrostu i laser nie miał możliwości ich usunięcia. Dla osiągnięcia w pełni gładkiej skóry wystarczy wówczas wykonanie jednego zabiegu przypominającego.

Jakie zalety posiada laserowa depilacja Vectus miejsc intymnych?

 

  1. Zabieg jest w pełni komfortowy dla pacjenta dzięki zastosowaniu chłodzącej nakładki na głowicy, która ma działanie przeciwbólowe i znieczulające – Advanced Contact Cooling.
  1. Zabieg jest w pełni bezpieczny dzięki wykorzystaniu ultranowoczesnych technologii – czytnik aktywnej melaniny Skintel, technologia fototermolizy selektywnej.
  1. Laser Vectus jest rozwiązaniem wręcz wymarzonym, jeśli zależy nam na całkowitym pozbyciu się i zapomnieniu raz na zawsze o włoskach, goleniu i depilacji.
  1. Podrażnienia po goleniu czy depilacji woskiem przestają być Twoim problemem.
  1. Wrastające włoski i zapalenie mieszków włosowych w tej delikatnej okolicy i niechciane czarne punkty na skórze przestaną dla Ciebie istnieć.
  1. Już nigdy brak depilacji, włoski na skórze nie zablokują Twoich plażowych planów.