Depilacja laserowa pośladków

Owłosienie występuje właściwie na całym naszym ciele, również u kobiet, choć w takich miejscach jak pośladki najczęściej nawet jego obecności nie zauważamy. Zwykle u pań w tej lokalizacji znajduje się jedynie delikatny meszek. Jednak również tutaj możemy mieć do czynienia z sytuacją, gdy owłosienie na pośladkach staje się problematyczne, prowadzi do kompleksów i skrępowania. Przeważająca ilość kobiet w takiej sytuacji decyduje się na skorzystanie z maszynki lub depilatora.

Jeśli jednak włoski są regularnie golone lub depilowane woskiem, to stopniowo odrastają coraz mocniejsze i ciemniejsze. W wielu wypadkach pojawia się również wrażenie, że są one ostre i kłujące. Poza tym w tej okolicy może dochodzić do pieczenia, zaczerwienienia, podrażnienia czy swędzenia skóry.

Jeśli podejmujemy się golenia lub depilacji woskiem okolicy pośladków, musimy liczyć się z dużym prawdopodobieństwem rozwinięcia się zapalenia mieszków włosowych lub pojawienia się wrastających włosków. Dolegliwości te są bardzo powszechne na tej partii ciała. Jest to obszar, na którym skóra ma kontakt z ubraniem właściwie przez cały czas, co powoduje zaburzenia w prawidłowym wzroście włosków, które nie mogąc wydostać się na powierzchnię skóry, zakręcają się pod nią, tworząc wyróżniające się czarne punkciki. W takiej sytuacji możliwe jest również rozwinięcie się stanu zapalnego. Wyeliminowanie tych przypadłości nie należy do łatwych zadań, a za najlepszą metodę uznaje się właśnie depilację laserową.

Przeprowadzenie zabiegu usuwania zbędnego owłosienia z pośladków laserem diodowym Vectus pozwala na trwałe pozbycie się tych problemów lub ich uniknięcie. Oprócz tego warto zaznaczyć, że jest on w pełni komfortowy, skuteczny oraz bezpieczny dla każdego pacjenta dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii.

Dlaczego warto przeprowadzić zabieg depilacji Vectus na pośladkach?

 

  1. Całkowicie upłynnia się problem podrażnień po depilacji oraz goleniu. Takie dolegliwości jak świąd, pieczenie, podrażnienie czy ból zupełnie przestają dla Ciebie istnieć.
  1. Laser Vectus jest najskuteczniejszy w zwalczaniu wrastających włosków oraz zapalenia mieszków włosowych.
  1. Laser Vectus daje gwarancję permanentnie gładkiej skóry.