Obecność włosków na kobiecej twarzy jest całkowicie normalna. Zaznaczyć należy jednak, że najczęściej są one jasne, cieniutkie i niemal niewidoczne. Zdarza się, że jest ich bardzo dużo, są ciemne i grube. Stanowią wówczas znaczący problem, dla ich posiadaczki, gdyż odbierają wyjątkowego, kobiecego wyrazu damskiej twarzy. Z pewnością jednak ich skuteczne usuwanie nie należy do łatwych zadań. Podjęcie golenia, jak i depilacji na tak delikatnej skórze powoduje znaczące podrażnienia. Oprócz tego, Panie bardzo często skarżą się, że takie włoski po usunięciu odrastają w bardzo krótkim czasie, co sprawia, że aby były niewidoczne, ich usuwanie staje się codziennością. Może się również zdarzyć, że na twarzy pozostaje zaczerwienienie lub czerwone punkty, których zakrycie z zastosowaniem makijażu nie jest możliwe.

Niekiedy odrastanie włosków na twarzy u kobiet jest tak szybkie, że nie ma możliwości doprowadzenia do sytuacji ich całkowitej niewidoczności. Już po krótkim czasie od usunięcia na skórze pojawiają się bowiem czarne punkciki, które są początkiem wzrostu włoska. Są one nieestetyczne, ale jednocześnie zbyt krótkie, aby istniała możliwość ich skutecznego usunięcia.

Wszystkie problemy z depilacją wąsika rozwiąże laser diodowy Vectus

Laser diodowy Vectus jest ultranowoczesną aparaturą, która umożliwi nam trwałe pozbycie się problemu niechcianych włosków na twarzy. Usuwanie wąsika, nigdy nie było tak skuteczne. Przeprowadzenie serii zabiegów pozwala na trwałe usunięcie aż 95% niechcianych włosków, pozostałe 5% to te, które nie były w czasie zabiegu w fazie wzrostu i mogą pojawić się w ciągu roku po zakończeniu terapii. Aby je skutecznie usunąć, wystarczy wykonanie jednego zabiegu przypominającego.

Warto również zaznaczyć, że laser diodowy Vectus idealnie nadaje się do usuwania zbędnego owłosienia z tak delikatnej okolicy, jak wąsik, gdyż nie musimy się martwić, że dojdzie do nadmiernych podrażnień na skórze. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, jak Advanced Contact Cooling, czy czytnik Skintel wpływają na wysoki poziom skuteczności zabiegów. Specjalna głowica chłodząca (Advanced Contact Cooling) sprawia jednocześnie, że zabieg nie powoduje żadnych nieprzyjemnych doznań czy dolegliwości bólowych.

Dlaczego warto przeprowadzić depilację wąsika laserem Vectus?

 

  1. Możesz całkowicie zapomnieć o zaczerwienieniu na twarzy oraz o podrażnieniach wywołanych przez golenie.
  1. Problem niechcianego wąsika zniknie na zawsze.
  1. Już nie będziesz musiała sprawdzać każdego dnia, czy odrastające włoski nie stały się widoczne.
  1. Znika problem zapalenia mieszków włosowych oraz wrastających włosków.
  1. Zabiegi z zastosowaniem lasera diodowego Vectus są całkowicie bezbolesne i cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa.