W Clinica Cosmetologica w Gdyni pacjenci mają możliwość umówienia się na wcześniejsze, w pełni darmowe spotkanie kwalifikacyjne, przed podjęciem decyzji o zabiegu. Przeprowadzane jest ono przez dyplomowanego kosmetologa, posiadającego odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu jest w stanie zaproponować najbardziej optymalny, indywidualny plan kuracji. W pierwszej kolejności konieczne jest zakwalifikowanie do samego wykonania zabiegu, oznacza to, że specjalista musi wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. W kolejnym etapie dobiera ilość mi częstotliwość wizyt.

 

Najważniejsze jest bezwzględne bezpieczeństwo

 

Spotkanie kwalifikacyjne odbywa się nie tylko w celu planowania tego, kiedy pojawimy się w gabinecie, ale również, aby sprawdzić, czy zabieg w ogóle może zostać u nas przeprowadzony. Jest ono obowiązkowe, gdyż zależy nam na zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W czasie wizyty przeprowadzany jest skrupulatny wywiad, którego zadaniem jest wykluczenie wszelkich możliwych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Oprócz tego kosmetolog z dużą dokładnością sprawdza stan skóry, oceniając czy nie ma na niej widocznych zmian, przez które zabieg nie powinien zostać przeprowadzony, a powinny zostać skonsultowane z dermatologiem.

 

„Clinica Cosmetologica działa we współpracy z Clinica Dermatologica. Daje nam to możliwość dokonywania natychmiastowych konsultacji. Jeśli kosmetolog zauważy na skórze pacjenta jakąkolwiek niepokojącą zmianę, wysyła od razu do dermatologa w celu sprawdzenia, czy zabieg na pewno może się odbyć. Pracujący w klinice kosmetolodzy są bardzo dobrymi specjalistami, którzy opierają się zarówno na swojej wiedzy, jak i doświadczeniu, co pozwala im na zauważenie zmiany na skórze, o której pacjent mógł do tej pory nawet nie wiedzieć. Priorytetem w naszej pracy jest zapewnienie pacjentom najwyższego poziomu bezpieczeństwa”. – mówi Igor Michajłowski, lekarz w Clinica Cosmetologica, Clinica Dermatologica.

 

Zdrowie naszych pacjentów przede wszystkim

 

Przed zakwalifikowaniem pacjenta do zabiegu i jego wykonaniem z ogromną dokładnością sprawdzamy stan skóry, oceniamy wszelkie znajdujące się na niej zmiany, diagnozujemy je i w razie konieczności podejmujemy leczenie. Właśnie to jest powodem, dla którego przed każdą depilacją przeprowadzamy dokładny wywiad z osobą, która chce go wykonać oraz przyglądamy się jej skórze. Zależy nam na zyskaniu pewności, że zabieg, który wykonamy, będzie w pełni bezpieczny i nie pojawią się po nim żadne nieprawidłowości zdrowotne.