Depilacja brazylijska to sposób usuwania zbędnego owłosienia, który cieszy się rosnącą popularnością. Polega na pozbyciu się nadmiaru owłosienia z okolic intymnych – pośladków, okolicy łona, warg sromowych, jak również okolicy odbytu. Takie całkowite usunięcie włosków na własną rękę to spore i niełatwe wyzwanie. Mimo tego faktu wiele kobiet nadal próbuje swoich sił w zaciszu własnej łazienki. Najpopularniejsze są klasyczne maszynki do golenia oraz plastry z woskiem. Są również panie, które decydują się na wykonanie depilacji woskiem u kosmetyczki, jednak tego rodzaju zabiegi wiążą się z bardzo znacznym bólem.

Zapalenie mieszków włosowych oraz wrastające włoski

Usuwanie nadmiaru owłosienie z okolic intymnych to dość problematyczne zabiegi. Z tą partią ciała wiąże się bardzo częste występowanie takich dolegliwości jak zapalenie mieszków włosowych czy wrastające włoski. Bielizna sprawia, że w całej okolicy swobodny wzrost włosków jest znacznie utrudniony i nie mają one możliwości przebicia się na powierzchnię, więc zakręcają się pod skórą. W takich warunkach – gdy jest ciepło i wilgotno, łatwo może dojść do rozwoju drobnoustrojów. W związku z tym dość często dochodzi do pojawienia się stanu zapalnego, który jest bardzo krępujący i bolesny.

Depilacja laserem Vectus jest polecana osobom, które chcą zwalczyć problem wrastających włosków lub zapalenia mieszków włosowych, Jak również takim, którym zależy na trwałym i skutecznym pozbyciu się zbędnego owłosienia. Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie na rynku, które pozwala na trwałe i całkowite pozbycie się niechcianych włosków.

Cała seria zabiegów jest niezwykle skuteczna. Jej przeprowadzenie zgodnie z zaleceniami pozwala na trwałe usunięcie aż 95% włosków. Pozostałe 5% pojawia się w ciągu roku od zakończenia terapii i są to włoski, które nie były wówczas w fazie wzrostu. Ich pozbycie się i uzyskanie 100% skuteczności jest możliwe dzięki zaledwie jednemu zabiegowi przypominającemu.

Dlaczego warto wykonać brazylijską depilację laserem Vectus?

 

  1. Bikini będziesz mogła założyć w każdej chwili, nie zrezygnujesz z powodu niechcianych włosków.
  1. Znika problem wrastających włosków, zapalenia mieszków włosowych, jak i bolesnych wyprysków.
  1. Koniec z bolesnymi zabiegami usuwania nadmiaru owłosienia woskiem – laser Vectus dzięki technologi Advanced Contact Cooling jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym.
  1. Na wakacje nie musisz już zabierać ze sobą sprzętu do depilacji. Twoja skóra będzie gładka niezależnie od sytuacji. W każdej chwili będziesz mogła pobiec na plażę.
  1. Pieczenie, świąd i podrażnienia po goleniu już nigdy więcej się nie pojawią.