Depilacja rąk jest jednym z zabiegów usuwania zbędnego owłosienia, na który kobiety decydują się stosunkowo często. Występowanie ciemnego, gęstego i wyraźnego owłosienia w tej partii ciała, może stać się przyczyną znacznego dyskomfortu, jak również licznych kompleksów. Owłosienie na damskich rękach jest czymś normalnym – włosy ma tutaj każda pani, jednak nie zawsze są one mocne, grube oraz czarne. Gdy takie się pojawiają młode dziewczyny i kobiety podejmują trudną i nierówną walkę z zastosowaniem klasycznych maszynek, depilatorów lub wosku.

Problematyczny okazuje się fakt, że w licznych przypadkach dochodzi do odrastania włosków zdecydowanie mocniejszych i twardszych. Oprócz tego na skórze dochodzi do pojawiania się wyróżniających, czarnych punkcików, które również nie stanowią elementu sprzyjającego estetyce. Wszystkie te zabiegi prowadzą do zaczerwienienia, podrażnienia i przesuszenia skóry. Powszechne jest również pojawianie się dolegliwości bólowych, pieczenia czy swędzenia. Wszystko to stanowi znaczny problem również dlatego, że ręce są częścią naszego ciała, którą bardzo często eksponujemy – niezależnie od pory roku.

Skuteczne pozbycie się zbędnego owłosienia z rąk to laser diodowy Vectus

Jest to aparatura, której zastosowanie poleca się każdej osobie, która chce cieszyć się z idealnie gładkiej skóry na swoich rękach, ale również tym którzy borykają się z problemem wyjątkowo ciemnych i grubych włosków.

Vectus stanowi najbardziej innowacyjną technologię laserowego usuwania zbędnego owłosienia na świecie. Wykorzystano w nim szereg nowoczesnych rozwiązań opracowanych przez naukowców z Harvard University w USA. Są to: Advances Contact Cooling, czyli system chłodzący, który sprawia, że zabieg jest bezbolesny i bezpieczniejszy, czytnik aktywnej melaniny Skintel – podnosi skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu, Photon Recycling – sprawia, że zabieg jest skuteczniejszy i krótszy, technologia fototermolizy selektywnej, dzięki której nie dochodzi do uszkadzania przez światło lasera okolicznych tkanek, co sprawia, że zabieg jest bezpieczniejszy i skuteczniejszy, bo działamy precyzyjnie na źródło problemu.

Co wyróżnia zabieg depilacji rąk laserem Vectus?

 

  1. Znika problem odrastających włosków, które mogą być nieprzyjemne i kłujące.
  1. W każdym ubraniu poczujesz się piękna, krępujące włoski na rękach znikną, skóra będzie gładka i chętniej będziesz ją odsłaniać.
  1. Znika problem zaczerwienienia, podrażnień i pieczenia po depilacji.
  1. Odtąd możesz zapomnieć o bólu związanym z depilacją. Wykonanie zabiegu depilacji laserowej Vectus jest mniej bolesne niż zastosowanie depilatora. Technologia sprawia, że jest on komfortowy i przyjemny.