Pachy stanowią część ciała, z którego zbędne owłosienie usuwa większość kobiet. Dokonują tego ze względów zarówno estetycznych, jak i higienicznych. Niestety włosy w tej lokalizacji są u Pań stosunkowo gęste i ciemne, co sprawia, że jednocześnie ich widoczność jest bardzo dobra. Wystarczy, że założymy bluzkę odkrywającą ramiona i już bez problemu można je zauważyć. Nie są to więc włoski, których obecność łatwo ukryjemy pod ubraniem, a jeśli zapomnimy się ich pozbyć, to może to być bardzo krępujące.

Pozbywanie się włosów pod pachami nie należy do przyjemnych, gdyż znajduje się tam skóra cechująca się wysokim poziomem wrażliwości.

W związku z tym faktem wykorzystywanie depilatorów czy plastrów z woskiem, a nawet najzwyklejszej maszynki może wiązać się z nieprzyjemnymi doznaniami bólowymi, podrażnieniami, silnym zaczerwienieniem oraz pieczeniem. Oprócz tego w tej okolicy regularnie aplikuje się dezodorant, który również może powodować podrażnienia i przesuszenia skóry.

Trwałe usunięcie zbędnego owłosienia pod pachami może być również wskazane ze względów medycznych. Zdarza się bowiem, że w tej okolicy pojawiają się takie dolegliwości jak zapalenie mieszków włosowych czy też wrastające włoski. Skuteczne pozbycie się problemu wiąże się z całkowitym pozbycie się włosków raz na zawsze.

Po zastosowaniu lasera diodowego Vectus wszystkie problemy znikają

Wszystkie te dokuczliwe problemy całkowicie znikają, jeśli poddamy się serii zabiegów depilacji laserowej z zastosowaniem lasera diodowego Vectus. Jest to innowacyjny zabieg, który pozwala na stałe i w pełni skutecznie pozbyć się niechcianego i niepotrzebnego owłosienia pod pachami. Przeprowadzenie pełnej, zalecanej przez specjalistę serii zabiegów pozwala na usunięcie 95% niechcianych włosków, pozostałe 5% pojawi się w pierwszym roku po zabiegach w związku z tym, że gdy je wykonywaliśmy, nie były w fazie wzrostu. Ich całkowite pozbycie się możliwe jest zaledwie na jednym spotkaniu przypominającym.

Pachy to bardzo delikatna okolica naszego ciała. Skóra jest tutaj wrażliwa i cienka. W związku z tym leser Vectus będzie idealnym rozwiązaniem. Zastosowana w nim technologia chłodząca Advanced Contact Cooling pozwala na całkowicie bezbolesne przeprowadzenie całego zabiegu. Procedura jest dla pacjenta komfortowa – zupełnie inaczej niżeli w czasie np. depilacji woskiem u kosmetyczki.

Jakie zalety ma laserowa depilacja pach laserem Vectus?

 

  1. Pieczenie, swędzenie i podrażnienia pójdą w zapomnienie. Po zastosowaniu zabiegów laserem diodowym Vectus zapomnisz o takich skutkach usuwania zbędnego owłosienia.
  1. Już nigdy nie zdarzy Ci się odłożyć bluzki czy sukienki na półkę, przez nieusunięte pod pachami włoski.
  1. Zyskujesz bezwzględną pewność, że Twoja skóra jest permanentnie gładka.
  1. Gdy wyjeżdżasz na wakacje, nie musisz już zabierać ze sobą wszystkich przyborów do depilacji i często sprawdzać, czy nie trzeba usunąć włosków pod pachami.
  1. Już nigdy po ubraniu bikini nie będziesz musiała się zastanawiać czy na pewno dobrze ogoliłaś lub wydepilowałaś skórę pod pachami.