Clinica Cosmetologica daje pacjentom możliwość wykonania laserowej depilacji pachwin. Występowanie niechcianego owłosienia w tej okolicy może być kłopotliwe z wielu powodów. Wprawdzie, gdy jesteśmy ubrani, nie sprawia problemów natury estetycznej, jednak może stanowić problem choćby, gdy wychodzimy na plażę. Mowa tu w szczególności o sytuacjach, gdy są one grube, ciemne, gęste, jak również w bardzo krótkim czasie odrastają.

Skóra w tej okolicy naszego ciała wyróżnia się wysokim poziomem delikatności, jest również bardzo cienka. W związku z tym zarówno golenie, stosowanie depilatora, jak i depilacja woskiem mogą skutkować silnymi podrażnieniami i być bardzo bolesne. Skóra zaczerwieniona, tkliwa, przesuszona, a na niej wyróżniające się czerwone punkciki – z pewnością nie stanowi ona widoku atrakcyjnego, a dodatkowo powoduje bardzo duży dyskomfort.

Zapalenie mieszków włosowych oraz wrastające włoski

Pachwiny to wrażliwa, delikatna i cienka skóra, tak więc o problem z wrastającymi włoskami czy zapaleniem mieszków włosowych, w tej okolicy nie trudno. W tej części ciała ubranie zwykle dość mocno przylega do skóry i uniemożliwia włoskom, wydostanie się na powierzchnię skóry. Zarówno jedno, jak i drugie schorzenie są bardzo nieprzyjemne, powodują dolegliwości bólowe, znaczny dyskomfort, jak również są przyczyną bardzo nieestetycznego wyglądu skóry.

W jaki sposób pozbyć się zbędnego owłosienia z okolicy pachwin?

Polecanym i najskuteczniejszym obecnie rozwiązaniem jest usunięcie zbędnego owłosienia z zastosowaniem lasera diodowego Vectus. Daje ono możliwość trwałego pozbycia się niechcianych włosków. Jednocześnie koniecznie należy wspomnieć, że zabiegi cechują się wysokim poziomem skuteczności, są całkowicie bezbolesne, jak również bezpieczne. Seria zabiegów pozwala na pozbycie się 95% włosków, pozostałe 5% to te, które nie były wówczas w fazie wzrostu i mogą pojawić się w ciągu roku po zakończeniu serii. Wówczas do ich całkowitego usunięcia wystarczy jeden zabieg przypominający. Zyskujemy 100% skuteczności.

Jakie są plusy depilacji pachwin laserem diodowym Vectus?

 

  1. Możesz zapomnieć, że przez włoski na pachwinach nie pójdziesz na plażę – Twoja skóra będzie permanentnie gładka.
  1. Usunięcie owłosienia jest trwałe – pozbywamy się ich na zawsze.
  1. Na zawsze zapomnisz, czym są podrażnienia po goleniu lub depilacji.
  1. Zabiegi są w pełni komfortowe i bezbolesne, dzięki technologii Advanced Contact Cooling.
  1. Problemy takie jak wrastające włoski czy zapalenie mieszków włosowych przestają dla Ciebie istnieć.